whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עיצוב בתים פרטיים: כל מה שצריך לדעת

  בתים פרטיים הם נקודת המפגש בין החלומות למציאות. עיצוב בתים פרטיים מתבצע באופן מודע ומדויק, כדי ליצור את המרחב האידיאלי המתאים לצרכי האנשים המתגוררים בו ומשקף את אופיו של הבעלים. אדריכלות בתים ועיצוב בתים פרטים נעשה תוך כדי התחשבות בגורמים שונים ובמיוחד צרכי בעליהם. מדובר על תכנון מורכב שמטרתו היא יצירת מרחב מגורים פנימי פרקטי ונעים. הוא משתלב היטב במרחב החיצוני של החצר והגינה הנשקפת מהסלון. בעל הבית יבחר את סגנון העיצוב המתאים לטעמו האישי. נועה גרייזמן אדריכלית ומעצבת פנים מתמחה בתכנון ועיצוב פנים וחוץ של בתים פרטיים, וניתן לקבל אצלה מידע רלוונטי.

  תכנון ועיצוב בתים פרטיים: השלבים הראשונים

  כאשר מתחילים את תהליך תכנון ועיצוב בתים פרטיים, השלבים הראשונים חשובים ביותר, זאת על מנת למקסם את הפוטנציאל היצירתי ולנצל כל החלל יחד עם חשיבה מחוץ לקופסא ויצירתיות, שימוש בחומרים יוקרתיים למראה פנימי וחיצוני בהתאם לציפיות של בעל הנכס, נועה גרייזמן היא אדריכלית בחיפה ובצפון בעלת שם, עוסקת בתחום מעל 17 שנה ומדגישה מחשבה רבה לצורך יצירתיות ולהוציא את המקסימום לטובת סיפוק על הלקוח, הרי, עיצוב דירה מודרנית או בית אמור לתת הרגשה של ייחודיות וקונפורט ולספר סיפור בכל פינה. להלן השלבים החשובים ביותר בתכנון ועיצוב:

  מפתח לעיצוב נכון – איסוף מידע

  לפני התחלת תכנון ועיצוב בתים פרטיים, חשוב לאסוף מידע רלוונטי על צרכי הלקוחות, אופי הבית והתקציב הזמין. תהליך זה מאפשר לנו להבין את הדרישות והרצונות הייחודיים של כל לקוח ולהתאים את העיצוב לפיו.

  עוברים לשלב הבא בעיצוב בתים פרטיים נכון – תכנון רעיוני

  בשלב זה, מתבצע תכנון רעיוני המבוסס על המידע שנאסף. במהלך תהליך זה, מציירים תכנית על בסיס הרעיונות שהתקבלו לאחר איסוף המידע, שמטרתם להציג אפשרויות ורעיונות עיצוביים ללקוח, ולאפשר לו לבחור את האפשרות המתאימה ביותר לו.

  בחירת סגנון והתאמה לעיצוב בתים פרטיים

  הבית הוא המרחב האישי של הלקוח, ולכן חשוב להבין את הסגנון המועדף והמתאים לו. החלטה על הסגנון משפיעה על כל העיצוב הפנימי של הבית, מתחילתו ועד סופו.

  בחירת צבעים וחומרים הוא שלב חשוב ביותר בעיצוב בתים

  הצבעים והחומרים המשמשים בעיצוב בתים פרטיים עם אלמנטים מרכזיים ביישום העיצוב. הם משפיעים לא רק על המראה הכללי של הבית, אלא גם על האווירה והתחושה בו.

  עיצוב פנים בתים פרטיים: יצירת האסתטיקה

  כאשר מדובר בעיצוב בתים פרטיים יש צורך לקחת בחשבון את הפרמטר של האסתטיקה, זה מה שישקף את האופי של בעל הנכס, נועז גרייזמן היא אדריכלית בחיפה והצפון המתמחה בשילוב בין אסתטיקה ומודרניות.

  התהליך של תכנון ועיצוב מהווה את הבסיס ליצירת בית מתאים באופן מושלם לצרכי הלקוח וישקף את אופיו וסגנונו.

  עיצוב בתים פרטיים – תכנון יצירתי ומוקפד

  עיצוב בתים פרטיים – נעשה תוך כדי ראיית התכנון הכולל לכל חלקי הבית עם מתן תשומת לב לכל הפרטים הקטנים בכל אחת מפינותיו. הם אלו אשר מספקים פתרונות נכונים המקלים על ההתנהלות בבית. הרצון הוא לייצור מרחב מגורים פונקציונלי, נוח, נעים, נאה ובטוח. בכל בית יש צורך להכניס מערכות חיוניות להתנהלותו. כך אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר, תקשורת ועוד. אלו תהיינה מערכות חכמות ואביזרי הקצה שלהן ייבחרו בקפידה. 

  מדובר על ברזים, כלים סניטריים, שקעי חשמל, פרזול ועוד. קו העיצוב יכול להיות קלאסי, מודרני ואחר. הוא יוביל לאורך כל חלקי הבית עם שינויים מתבקשים לחדרים שונים. בתוך המרחב הפנימי והחיצוני ישולבו חומרים טבעיים ומעובדים המשתלבים היטב ביניהם. כך, אבן, עץ, מתכת, בד ואחרים. המעצבת יודעת לבחור את סוגיהם, המרקמים והגוונים שלהם כדי ליצור את ההרמוניה הנהדרת שהופכת את חלל המגורים למזמין וחם.

  שלב תכנון וביצוע בפועל לאחר איסוף פרמטרים לעיצוב בתים פרטיים

  תכנון נכון יוביל לביצוע מושלם. הוא יעשה בעצה אחת עם בעלי הבית אשר יגדירו את צרכיהם, בקשותיהם וטעמם האישי. התוכנית תהיה מבוססת עליהם ועל נתוני השטח ובין היתר, גודלו, צורתו, הנוף הנשקף ממנו, כיווני האוויר ועוד. המעצבת תלווה את הפרויקט לכל אורכו.

  עיצוב חיצוני:  לא לשכוח את מראה הבית

  חלק בלתי נפרד מעיצוב נכון, הוא להסתכל כל מה שמסביב ולדעת איך להתאים את החיצוניות לפנימיות, לכן, בעת עיצוב הבת, יש צורך לשים לב לפרטים חיצונים של הבית או שטח ואיך לשלב את הסביבה לטובת ניצול כלל המשאבים שביד מעצבת פנים, נועה גרייזמן ידועה ביצירות ובמקצועיות, חלק מין הפרמטרים שהיא שמה דגש אליהם הם:

  עיצוב החצר

  חצר מטופחת מעניקה לבית מראה מפואר ומושך, התאמה סביבת החצר חבית יעניק ייחודיות וסגנון שונה, לרוב כאשר באים מבקרים עיצוב החצר הוא פרט חשוב ששמים לב, החסות של הבית הוא פרט חשוב ביותר בעת עיצוב.

  השקעות חיצוניות

  השקעה בעיצוב חיצוני מאפשרת לבית להתבלט ולהיות מרשים, הרי, כאשר משקיעים כסף בבית, מדובר בהשקעה לטווח ארוך שישאר לשנים רבות, לכן, למצוא מעצב פנים שיכול להתאים ולייעץ על השקעה נכונה בחסות של הבית יכול להיות פרט חשוב ביותר בעת שיפוץ, עיצוב פנים בתי יוקרה, ההשקעה הזו בסופו של דבר היא מוצדקת.

  אדריכלית ומעצבת פנים נועה גרייזמן – שירות אישי

  נועה גרייזמן מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, חלק מההתמחות שלה היא עיצוב פנים וחוץ מבתים, דירות יוקרה, וילות ועוד, אם מחפשים בעלת מקצוע ותק רב בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון, מלץ לקבל ממנה שירות מקצועי, מקיף, הקשבה והפנמה מלאה, המלווה ביחס אישי, וייעוץ מקצועי בכל מה שנוגע לעיצוב נכון, זמינות וליווי, סיוע בבחירת אביזרים ופריטים משלימים, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, מהתמחויות, טרנדים וחידושים חשובים בתחום, ממתן שירות איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים ועוד. היא תשמח לשרת נוספים.

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   לכתבות נוספות בתחום

   עיצוב פנים משרדים

   יצירת מרחבי עבודה נוחים, פרקטיים ונאים, בעיקרון מתבצע כאשר משרד או בתי עסק החליט להוציא לפועל עיצוב פנים משרדים, כך...

   המשך קריאה
   עיצוב פנטהאוז

   דירות הפנטהאוז הופכות לסמל של יוקרה, אופנה ואלגנטיות. עיצוב פנטהאוז הוא תהליך לא פשוט, דורש הרבה מחשבה ויצירתיות, למרות שנשמע...

   המשך קריאה