whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עיצוב וילות

  בעידן שבו הבית הפרטי הוא נקודת המפגש בין חיי המשפחה לבין האמנות והעיצוב, עיצוב וילות הפך לאתגר מרתק ומהנה. 

  עיצוב וילות מושלמות: כיצד ליצור מרחבי מגורים בלתי נשכחים

  תכנון ועיצוב וילות נחשב, מסיבות רבות, לנישה ייחודית בתחום. אחת מהן היא הצורך לשלב אדריכלות חוץ בתים פרטיים ועיצוב פנים בבית על קרקע צמודה. ניתן למצוא סגנונות מגוונים בעיצוב וילות או כל חלל אחר מגוונים שחלקם מבוקשים מאוד. מעורבות של מעצבת מוכשרת יתרום רבות לבניית בית פונקציונלי, נאה, נעים ובטוח למגורים. נועה גרייזמן מתמחה בתכנון ועיצוב פנים בתי יוקרה, בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בתחום, עם מגוון פרויקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים, מוזמנים ליצור קשר ולקבל ממנה ייעוץ רלוונטי וליווי בעיצוב הווילה שלכם לפי טעמכם, יחד עם שיתוף פעולה מלאה ממנה ולהגיע לתוצאות הרצויות שתמיד חלמתם.

  עיצוב וילות – בשיתוף עם בעלי הנכס

  כאשר מדובר בתכנון נכון של הנכס, יש צורך במחשבה מרובה, יחד עם שיתוף הפעולה בין המעצבת לבעל הנכס, זה מאפשר לעבודה עם הרמוניה והשגה תוצאות מרהיבות בזמן קבלת הפרויקט. הסטנדרטים המוצבים על ידי נועה גרייזמן כאשר מדובר על עיצוב וילות הם גבוהים, וזאת אפשר לבדוק בתיק עבודות שלה, היא חושבת על כל הפרמטרים ומשתפת בכל התהליך את בעלי הנכס, כאשר שיתוף הפעולה כאן הוא החשוב עבורה. הרצון הוא ליצור מרחב מגורים נוח, לנצל כל פרט אפשרי גם בתוך הבית וגם מחוץ לה, שימוש בטכניקות מורכבות וחשיבה מודרנית עושים שינוי כאשר רוצים להביא לידי ביטוי את אופי של בעל הווילה בגמר הפרויקט.

  תהליך בשלבים

  התהליך כולל שלבים שונים שהראשון בו מפגש עם הלקוחות, קבלת מידע ותוכניות וסיור במקום. לאחר מכן הגשת סקיצה ראשונית והשלמתה לתוכנית ברורה לאחר בקשות לשינויים. השלב הבא הגשת תכניות לאישור הרשויות וליווי הפרויקט עד לסופו.

  תכנון המרחב

  התכנון הינו השלב הראשון והחשוב ביותר בעיצוב הווילה. התכנון יכלול התחשבות בנתונים הפיזיים הקיימים. גודל המגרש, צורתו, השיפועים שבו, הנוף הנשקף ממנו, כיווני הרוחות והשמש ועוד. לכל אלו יתווספו רצונות הבעלים וטעמם האישי. בראש ובראשונה, עליהם לבחור את סגנון העיצוב הכללי. 

  בחירת סגנון העיצוב 

  ניתן למצוא כפרי, מודרני, קלאסי, וינטג" ואחרים. הוא יוביל לכל אורכו ורוחבו של הבית וייתכנו שינויים והתאמות לחדרים וחללים שונים בו. 

  בחירת חומרים וגימורים

  בחירת החומרים והגימורים הנכונים יכולה לשפר באופן משמעותי את המראה והתחושה של הוילה. נתרכז כיצד לבחור בחומרים איכותיים וגימורים מודרניים שמתאימים לסגנון הבנייה. ייעשה שימוש בחומרים טבעיים כמו אבן, עץ, מתכת, בד ואחרים לסוגיהם. ניתן לבחור במגוון מרקמים וגוונים שלהם כדי ליצור את ההרמוניה הנהדרת היוצרת את האווירה הנעימה הנחוצה כל כך לשהייה נעימה ולרצון לשוב לבית כל פעם מחדש. כדי להוסיף עניין ולמשוך תשומת לב, תציע המעצבת הוספת נישות, מחיצות, קירות כוח מחופים באבנים נאות, הנמכות תקרה ועוד.

  אינטגרציה עם הסביבה

  עיצוב וילות מושלם צריך לשרת את הסביבה הטבעית שבה היא ממוקמת. לכן יש צורך לדעת כיצד לשקף את הטבע והנוף בעיצוב הפנים ובבנייה החיצונית של הוילה.

  טכנולוגיה ובית חכם

  בעידן הטכנולוגיה, הווילה יכולה להיות לא רק מרחב מגורים אלא גם מערכת חכמה שבה ניתן לשלוט מרחוק באורות, במערכות האווירה ובמערכות הביטחון.

  איכות החיים בוילה

  בסיום, נדבר על השפעת העיצוב על איכות החיים בוילה וכיצד עיצוב מושקע יכול ליצור חוויית מגורים ייחודית ונעימה.

  נועה גרייזמן אדריכלית ומעצבת פנים בחיפה

  עיצוב וילות הוא תהליך מורכב הדורש תשומת לב לפרטים ולכל נגיעה אישית. שילוב בין תכנון מקיף, בחירת חומרים איכותיים ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת, ניתן ליצור וילה המשלבת בין יופי, פונקציונליות ונוחות. נועה גרייזמן היא אדריכלית ומעצבת פנים בחיפה ובצפון בעלת מוניטין ועם ותק של מעל 15 שנה בתחום, ליווה פרויקטים גדולים, היא תלווה אתכם בכל הליך שדורש עיצוב וילות, בבחירת החומרים הנכונים, עד לניצול כל הפרטים, אדיבות, ליווי אישי, ומקצועיות, מוזמנים ליצור קשר למספר: 052-7415556 ו/או להשאיר פרטיים ותענו בהקדם.

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   לכתבות נוספות בתחום

   עיצוב פנים משרדים

   יצירת מרחבי עבודה נוחים, פרקטיים ונאים, בעיקרון מתבצע כאשר משרד או בתי עסק החליט להוציא לפועל עיצוב פנים משרדים, כך...

   המשך קריאה
   עיצוב פנטהאוז

   דירות הפנטהאוז הופכות לסמל של יוקרה, אופנה ואלגנטיות. עיצוב פנטהאוז הוא תהליך לא פשוט, דורש הרבה מחשבה ויצירתיות, למרות שנשמע...

   המשך קריאה