whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  עיצוב פנטהאוז

  דירות הפנטהאוז הופכות לסמל של יוקרה, אופנה ואלגנטיות. עיצוב פנטהאוז הוא תהליך לא פשוט, דורש הרבה מחשבה ויצירתיות, למרות שנשמע משהו מורכב שמבוצע בעיקר על ידי אדריכלים ומעצבי פנים מומחים בתחום, תמיד אפשר לשתף את מעצבת פנים ברעיונות ולהיות חלק מהעיצוב, דבר מבורך תמיד. עיצוב בדירות פנטהאוז זה בעצם אומנות, תהליך שבו הכל נוטה להתמזג: אלגנטיות, פונקציונליות ואסתטיקה, ומי יותר טובה מאשר נועה גרייזמן אדריכלית ומעצבת פנים מדופלמת ובעלת ניסיון רב בתחום.

  עיצוב פנטהאוז: האומנות שבעיצוב דירות יוקרה

  להסתכל על כל החלל ולדיין אין סוף אפשרויות של עיצוב מרהיב, לתת לדמיון לפרוח, להפוך כל נגיעה לנצחית ולהביא את אופי בעלי הנכס על ידי ביטוי באמצעות עיצוב פנטהאוז, ללא צורך במילים, כל זה נעשה תוך כדי התחשבות בנתוני שטח, מיקום וצרכים אישיים תוך התאמה מלאה לרעיונות של בעלי הנכס. מדובר על עבודת מאתגרת הכוללת תכנון מורכב, ניצול כל מה שאפשר סביב הנכס, יחד עם שמירת על סטנדרטים גבוהים.  יצירת מרחב מגורים פרקטי, נעים, נוח, נאה ובטוח לחיות בו. בעל הנכס בוחר את סגנון העיצוב האהוב עליו. במרחב הפנימי והחיצוני ישולבו חומרים טבעיים ומעובדים המשתלבים היטב ביניהם. נועה גרייזמן מתמחה בתכנון ועיצוב של הפנים והחוץ וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  הכניסה לעולם של היוקרה

  כאשר אנו חושבים על עיצוב הנכון, אנחנו חושבים על עיצוב דירות יוקרה, איך לשלב יוקרה, לרדת לפרטי פרטים ולגלות נפלאות עיצוב הפנטהאוז המתבטאות במלואן.  פרמטרים המשלבות בין סגנון חיים אלגנטי לבין חווית מגורים יוקרתית. עיצוב נכון מתבסס על חומרים איכותיים, פרטים מעוצבים ותכנון פנים אישי משתלב במרחב הקיים. להעניק תחושת היוקרה והמפנקת של המגורים.

  עיצוב פנטהאוז – תכנון מקיף עם ירידה לפרטים

  העיצוב נעשה מנקודת מבט כוללת של כל המערכות האלמנטים הנדרשים לתפעול יעיל של המבנה, יש צורך להתחשב בכלל הפרמטרים מסביב לצורך למקסם את עיצוב בטוטאל, לנצל כל מה שאפשר בהתחשבות האם מדובר בדירה חדשה ואז להתאים את הרעיונות לעיצוב הפנטהאוז לעיצוב דירת קבלן, ו/או אם מדובר בפנטהאוז שעובר שיפוץ. יתרה לכך, יש צורך להקדיש תשומת לב לפרטים קטנים שמשדרגים עוד יותר את חווית המגורים. 

  הצורך במרחב מגורים פונקציונאלי עם מראה נאה וייחודי מחייב יצירתיות רבה, שכן, לעיתים, מדובר על שתי מגמות מתנגשות. אבל ניסיון רב ומחשבה יצירתית מצליחים להתגבר על בעיות שונות. סגנון השילוב והעיצוב יכולים להיות מגוונים, לדעת כיצד להתאים עכשוויות ולהפוך לשלב עיצוב דירה מודרנית בפנטהאוז, לדעת איך החיבור בין כפרי, מודרני, קלאסי מתמזג עם החלל, נוף, מראה של הבניין, לחפש את האיזון המושלם.

  נגיעות שינויים הכרחיים

  כאשר מתעמקים בעיצוב דירות פנטהאוז, בעיקרון מחפשים את הדרך שתוביל את הפרספקטיבה של המתגוררים בה ותהפוך את החוויה לחוויה של יוקרה לאורך השנים, לכן, יש צורך לחשוב מחוץ לקופסא ולא להיות צפוי, לתת לדמיון להוביל אותנו ולשים לב לכל חלקי הבית לחשוב איך אפשר לתת את הטאצ' האישי שלנו עם נגיעות שינויים הכרחיים בחדרים או חללים שונים. 

  השתלבות של חומרים טבעיים בעיצוב הפנטהאוז

  המעצבת משתמשת רבות בחומרים טבעיים ומעובדים המשתלבים היטב ביניהם. כך, אבן, עץ, מתכת, בד, קש, פלסטיק ועוד. היא יודעת לבחור את הסוגים, המרקמים והגוונים היוצרים את ההרמוניה הנהדרת בכל חלל. הרצון הוא לייצור מרחב מגורים פנימי נוח ונעים לשהייה. הוא, כמובן, משתלב היטב עם הגינה הצמודה, הכניסה לבית וכדומה.

  פרויקט מורכב – אך תוצאות מרהיבות

  הפרויקט נחשב למורכב חשיבות התכנון הנכון רבה מאוד. הבעלים ישולבו החל מההתחלה. הם אלו שיסבירו על צרכיהם, רצונותיהם והגדירו טעמם האישי. התוכנית תהיה מבוססת על נתונים אלו ומצבו הפיזי של השטח. גודלו, צורתו, הנוף הנשקף ממנו ועוד. המעצבת תלווה את הפרויקט לכל אורכו ועד לסיומו.

   

  נועה גרייזמן: אדריכלית ומעצבת פנים

  נועה גרייזמן היא אדריכלית ומעצבת פנים מובילה בתחום האדריכלות והעיצוב פנים. נועה מתמקדת בעיצוב דירות פנטהאוז, ודירות יוקרה ודירות קבלן. היא מצוידת ביכולת להביא לחיים את חלומותיהם של לקוחותיה. העבודה של נועה גרייזמן מתרכזת בעיצוב ובתכנון פנים. היא מציגה רמה גבוהה של מקצועיות ואיכות בפרויקטים שלה, מבצעת עבודה מותאמת אישית לכל לקוח. עיצוב דירות פנטהאוז משמש כפלטפורמה לאמנות וליצירתיות, תהליך בו המעצבים המשלבים בין פונקציונליות, אסתטיקה ואלגנטיות. נועה גרייזמן, אדריכלית ומעצבת פנים מובילה בתחום, מביאה לחיים דירות פנטהאוז מרהיבות וייחודיות בצפון ובכל הארץ.

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   לכתבות נוספות בתחום

   עיצוב פנים משרדים

   יצירת מרחבי עבודה נוחים, פרקטיים ונאים, בעיקרון מתבצע כאשר משרד או בתי עסק החליט להוציא לפועל עיצוב פנים משרדים, כך...

   המשך קריאה
   עיצוב וילות

   בעידן שבו הבית הפרטי הוא נקודת המפגש בין חיי המשפחה לבין האמנות והעיצוב, עיצוב וילות הפך לאתגר מרתק ומהנה.  עיצוב וילות...

   המשך קריאה