whatsapp-call
contact-us
social-media-links

מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

  אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

  אדריכלות ועיצוב פנים בצפון מבוקשים על ידי אנשים פרטיים, בעלי עסקים ואחרים. כולם רוצים שיתכננו עבורם בתים ומבנים פרקטיים ונאים. כל תכנון יתחשב בצרכיהם הנתונים הפיזיים הקיימים בכל שטח. ניתן למצוא סגנונות עיצוב שונים שחלקם מבוקשים מאוד. נועה גרייזמן מתמחה בתכנון ועיצוב של הפנים והחוץ וניתן לקבל אצלה מידע חשוב.

  אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

  אדריכלות ועיצוב פנים בצפון כוללת ראייה כללית של המבנה אבל מתמקדת גם בפרטים קטנים שבתוכו. מחשבה רחבה ועמוקה לצורך ליצור שהמבנה יהיה פונקציונלי ובו זמני נוח לשימוש, בין היתר, השימוש במערכות חכמות מתקדמות של אינסטלציה, חשמל, תקשורת, ומיזוג אוויר בין עוד פרטים חשובים בתהליך של אדריכלות ועיצוב פנים וחוץ. 

  שילוב מעניין – מחשבה והתאמה פתרונות מודרנים

  צד נכון בכל התהליך של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון בעיקר, הוא השילוב בין טכנולוגיה ופשטות, ליצור חלל שיהיה מתוחכם, מודרני ופשוט בו זמני, ניצול של כלל המשאבים בתהליך היצירה, ועל מנת לממש זאת, על האדריכלית לשמש בפתרונות טכנולוגיים חדשניים ביותר, את הפתרונות אלו יהיה ניתן להפעיל מרחוק על ידי אפליקציה מותאמת לסמארטפון. 

  תכנון חללים והתאמה מוחלטת

  מעבר לכך יתוכננו כל החדרים והחללים האחרים בהתאמה מוחלטת לצרכי הלקוחות, ורצונותיהם לטעמם האישי. הם אלו אשר יבחרו את סגנון העיצוב האהוב עליהם. הוא יבלוט לאורך כל הבית עם נגיעות ושינויים הכרחיים לכל חדר וחדר. ייעשה שימוש בחומרים טבעיים ומעובדים כמו עץ, אבן, מתכת, בד ועוד. מהם יגיעו הריצוף וחיפוי הקירות, האלומיניום, הדלתות והריהוט וכן הלאה. לטובת פרקטיות והוספת פינות חינניות יהיה צורך בתכנון נישות, מחיצות, הנמכות תקרה, קירות מחופים בריקים ועוד. בבתים עם קרקע צמודה יתוכנן המרחב החיצוני היטב ויהווה חלק בלתי נפרד מהפנימי. כך יהיה נעים לשהות בתוך הבית ומחוצה לו.

  עיצוב פנים בצפון

  עיצוב פנים בצפון מוזמן על ידי לקוחות פרטיים ועסקיים עבור מבנים ובתים שברשותם. כל תכנית שתוגש עבורם תהיה פרקטית ונאה. מרבית ההזמנות נעשות עבור בתים פרטיים, דירות קבלן, דירות שעוברות שיפוצים יסודיים, דירות יוקרה ועוד. העיצוב ייעשה עם התחשבות מלאה בצרכי הלקוחות. נועה גרייזמן מתמחה בתכנון, עיצוב ואדריכלות חוץ בתים פרטיים, כמו כן עיצוב וילות, פנטהאוז ודירות יוקרה, היא שמה דגש על הפרטים הקטנים לצורך ניצול כלל החלל של הנכס ולספק ללקוח מה שהוא מחפש מאדריכלית ומעצבת פנים בעלת מוניטין משמעותיים.

  עיצוב פנים בצפון – תוך ירידה לפרטים הקטנים

  עיצוב פנים בצפון נעשה תוך כדי ראיית התמונה המלאה של הפרויקט אבל גם עם ירידה לפרטים הקטנים בחללים הפנימיים. הם אלו שעושים את ההבדל בין תכנון טוב למעולה, בין שהייה נוחה ובין שדרוגה לרמות גבוהות וכן הלאה. בכל בית יש לשלב מערכות חיוניות חכמות של אינסטלציה, חשמל, תקשורת, מיזוג אוויר ועוד. חלקן מגיעות עם אפליקציה לשליטה מרחוק. יש לבחור היטב את אביזרי הקצה שלהן דוגמת מתגים, שקעי חשמל, פרזול, גופי תאורה ועוד. 

  בעת עיצוב בתים פרטיים ו/או דירות בעל הבית הוא זה שבוחר את סגנון העיצוב. הוא יכול להיות קלאסי, מודרני, כפרי או אחר ויוביל לכל הבית עם נגיעות ושינויים נדרשים של החדרים והחללים מסוימים. ייעשה שימוש בחומרים טבעיים ומעובדים כמו עץ, אבן, מתכת, בד, קש ואחרים. כולם יכולים להשתלב היטב ביניהם. יש צורך לבחור מרקמים וגוונים נכונים כדי לקבל הרמוניה פנימית נהדרת. תהיה מחשבה על שילוב של מחיצות, נישות, קירות מחופים בבריקים ועוד.  

  תהליך מורכב ורב שלבים

  התהליך המורכב כולל מספר שלבים. 

  • שלב ראשון: פגישה עם לקוחות לצורך הבנת צרכיהם וקבלת תוכניות שטח ומידע.
  • שלב שני: הצגת תוכנית ראשונית שתעבור שינויים נדרשים על פי בקשות ותוגש התוכנית הסופית. 
  • שלב שלישית: שינויים והצעות שיפור מטעם בעל הנכס, וכך יהיה התאמה מלאה לכל הרעיונות ורצונות, עם שיתוף הפעולה בין בעל הנכס למעצבת פנים שתאפשר לגבש רעיון סופי שיעבור לביצוע.
  • שלב רביעי: המעצבת תלווה את הפרויקט לכל אורכו. 

  תכנית מעולה תשדרג את חווית המגורים של בעלי הדירות. בעת הביצוע תלווה המעצבת את הפרויקט לכל אורכו ועד לסיומו.

  שירות ממעצבת מוכשרת בתחום של אדריכלות ועיצוב פנים בצפון

  נועה גרייזמן מתמחה באדריכלות ועיצוב פנים, מלווה מספר שנים פרויקטים כגון עיצוב דירות יוקרה, מודרניות, בין עוד פרויקטים מרהיבים שלה, לכן, בזמן לחפש בעל מקצוע שיעמוד בציפיות גבוהות, מומלץ ליצור קשר במספר טלפון: 052-7415556 ולקבל ממנה ייעוץ וליווי מקצועי המלווה ביחס אישי. השירות הוא מקיף הכולל הקשבה, הפנמה שיתוף פעולה מלא עם בעל הנכס, לכן, אם מחפשים בעל מקצוע שתתן ייעוץ, תכנון פונקציונלי, סיוע בבחירת אביזרים ופריטים משלימים, זמינות, מחירים נוחים ועוד. היא תשמח להעמיד את כישוריה ויכולותיה המוכחות לשירותכם.

  מלאו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם

   לכתבות נוספות בתחום

   עיצוב פנים משרדים

   יצירת מרחבי עבודה נוחים, פרקטיים ונאים, בעיקרון מתבצע כאשר משרד או בתי עסק החליט להוציא לפועל עיצוב פנים משרדים, כך...

   המשך קריאה
   עיצוב פנטהאוז

   דירות הפנטהאוז הופכות לסמל של יוקרה, אופנה ואלגנטיות. עיצוב פנטהאוז הוא תהליך לא פשוט, דורש הרבה מחשבה ויצירתיות, למרות שנשמע...

   המשך קריאה